Gyires, Béla (1962) A Generalization of a Theorem of Szegő. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 7 (1-2). pp. 43-51.
|
Text
cut_MATKUTINT_7_1_-_2_1962_pp43_-_51.pdf Download (4MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 30 Jul 2024 11:48 |
Last Modified: | 30 Jul 2024 11:48 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/201224 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |