Bánkövi, G. (1962) On Gaps Generated by a Random Space Filling Procedure. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 7 (3). pp. 395-407.
|
Text
cut_MATKUTINT_7_3_1962_pp395_-_407.pdf Download (5MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 31 Jul 2024 08:22 |
Last Modified: | 31 Jul 2024 08:22 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/201377 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |