Bihari, Imre (1962) Hullámos lemez deformációja adott terhelés mellett, I. = Deformation of Corrugated Plates, I. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 7 (4). pp. 537-575.
|
Text
cut_MATKUTINT_7_4_1962_pp537_-_575.pdf Download (14MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 31 Jul 2024 09:12 |
Last Modified: | 31 Jul 2024 09:12 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/201387 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |