Fejes Tóth, László (1963) Über Eine Extremaleigenschaft Der Affin-regulären Vielecke. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 8 (3). pp. 299-302.
|
Text
cut_MATKUTINT_8_3_1963_pp299_-_302.pdf Download (1MB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
Depositing User: | János Boromisza |
Date Deposited: | 31 Jul 2024 12:35 |
Last Modified: | 31 Jul 2024 12:35 |
URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/201445 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |