REAL

Hajlított héjak számítása tartórácsmodell segítségével

Béres, Elek (1973) Hajlított héjak számítása tartórácsmodell segítségével. MŰSZAKI TUDOMÁNY : A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MŰSZAKI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 46 (3-4). pp. 449-470. ISSN 0027-5085

[img]
Preview
Text
MUSZTUD_46.pdf

Download (7MB) | Preview
Item Type: Article
Subjects: T Technology / alkalmazott, műszaki tudományok > T2 Technology (General) / műszaki tudományok általában
Depositing User: Simon Isztray
Date Deposited: 06 Aug 2024 06:54
Last Modified: 06 Aug 2024 06:54
URI: https://real.mtak.hu/id/eprint/201832

Actions (login required)

Edit Item Edit Item