Adler, György (1957) Généralisation D'un Problème De L'interpolation En Connexion Avec Les Fonctions Noyau = Egy magfüggvényekkel kapcsolatos interpolációs feladat általánosítása. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 2 (1-2). pp. 145-152.
|
Text
cut_MATKUTINT_2_1_-_2_1957_pp145_-_152.pdf - Published Version Download (5MB) | Preview |
| Item Type: | Article |
|---|---|
| Subjects: | Q Science / természettudomány > QA Mathematics / matematika |
| Depositing User: | János Boromisza |
| Date Deposited: | 22 Jul 2024 08:13 |
| Last Modified: | 22 Jul 2024 08:13 |
| URI: | https://real.mtak.hu/id/eprint/200674 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |




