Items where Author is "Fejes Tóth, László"
Group by: Item Type | No Grouping Jump to: Article Number of items: 6. ArticleFejes Tóth, László (1963) Mi a „Diszkrét geometria"? A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 13 (3). pp. 229-238. Fejes Tóth, László (1963) On the Isoperimetric Property of the Regular Hyperbolic Tetrahedra. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 8 (1-2). pp. 53-57. Fejes Tóth, László (1963) Über Eine Extremaleigenschaft Der Affin-regulären Vielecke. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI KUTATÓ INTÉZETÉNEK KÖZLEMÉNYEI, 8 (3). pp. 299-302. Fejes Tóth, László (1963) Újabb eredmények a diszkrét geometriában. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 13 (4). pp. 341-354. Fejes Tóth, László (1957) Szabályos alakzatok. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 7 (1). pp. 39-47. Erdős, Pál and Fejes Tóth, László (1956) Pontok elhelyezése egy tartományban. A MAGYAR TUDOMÁNYOS AKADÉMIA MATEMATIKAI ÉS FIZIKAI TUDOMÁNYOK OSZTÁLYÁNAK KÖZLEMÉNYEI, 6 (2). pp. 185-190. |