Fedinec, Csilla (2011) Állampolgársági határok Ukrajnában. LIMES - TUDOMÁNYOS SZEMLE, 24 (3). pp. 43-54. ISSN 0238-9266
|
Text
fedinec_limes_2011.3-libre.pdf Download (287kB) | Preview |
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | H Social Sciences / társadalomtudományok > H Social Sciences (General) / társadalomtudomány általában K Law / jog > K Law (General) / jogtudomány általában |
SWORD Depositor: | MTMT SWORD |
Depositing User: | MTMT SWORD |
Date Deposited: | 18 Jun 2014 10:25 |
Last Modified: | 31 Mar 2023 07:59 |
URI: | http://real.mtak.hu/id/eprint/13201 |
Actions (login required)
![]() |
Edit Item |